Arek Głąbek

Kosmetologia estetyczna

Wasze zadowolenie to dla mnie ogromna wartość, która stale motywuje mnie do działania, rozwoju i doskonalenia, by świadczyć dla was usługi na najwyższym poziomie. Powrót do mojego gabinetu po wykonanym zabiegu celem wykonania kolejnego stawia dla mnie kolejne wyzwania, którym chce podołać by rozszerzyć zakres oferowanych dla Was usług. Już niebawem wspólnie z Panem doktorem świadczone będą dla Was usługi, które jeszcze bardziej podkreślą Wasze piękno. Po ukończeniu niezbędnych certyfikowanych szkoleń podjąłem decyzję o rozpoczęciu studiów pielęgniarskich I stopnia. Wkrótce rozpocznę studia podyplomowe w dziedzinie kosmetologii estetycznej i studia magisterskie, które uzupełnię o specjalizację chirurgii. Do zobaczenia
 
 

Paulina Zachłod

Stylizacja brwi, rzęs i paznokci

Stylizacja paznokci od zawsze była moja pasją. Przez długie lata byłam samoukiem, lecz od jakiegoś czasu zaczęłam się doszkalać i inwestować w siebie by moje usługi były na jak najwyższym poziomie. Moja nową miłością jest stylizacja brwi i rzęs. Ogromna satysfakcję daje mi praca z ludźmi i zadowolenie klientek po wykonanym zabiegu. Do zobaczenia.

Kilka słów o naszym salonie

 
MEDIC ALLURE to cenione miejsce na mapie Katowic, które powstało z myślą o osobach pragnących zachować wiecznie młody i atrakcyjny wygląd. W zakres naszych usług wchodzi szeroko pojęta kosmetologia estetyczna, a także laseroterapia. Chcąc spełniać różnorodne oczekiwania pacjentów, oferujemy szeroką gamę zabiegów upiększających, opartych na najwyższych standardach. Pracujemy na bezpiecznych, markowych, certyfikowanych produktach i kosmetykach. Dbamy o wizerunek odwiedzających nas osób. Nasza oferta obejmuje  odmładzanie skóry za pomocą najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku: botoksu, kwasu hialuronowego, stymulatorów tkankowych, osocza bogatopłytkowego, fibryny bogatopłytkowej,  mezoterapii. Doświadczenie pozwala nam na nietypowe metody łączenia zabiegów i materiałów ze sobą co przekłada się na uznanie i zadowolenie naszych klientów dając im szybkie i spektakularne efekty.